autorizovany-dealer

Všechny erotické produkty na N69 jsou nové a 100% originální.

 

Náš erotický butik N69 nabízí tisíce erotických pomůcek a spodního prádla té nejvyšší kvality.

Spolupracujeme s desítkami distributorů a výrobců z celého světa. Než začneme spolupracovat s každým dodavatelem, pečlivě ho prověříme a děláme vše pro to, aby každý výrobek splňoval normy. Je pro nás důležité, aby naši zákazníci dostali to, co si objednali - nový, originální výrobek bez skrytých vad. Naše pomůcky a spodní prádlo:

  • pocházejí přímo od výrobců nebo distributorů z celého světa,

  • mít platný záruční list v Polsku,

  • jsou doplněny návodem k použití,

  • jsou dodávány v originálním balení výrobce.

 

autoryzowany sprzedawca

Protože každý výrobce má specifický originální design záruky, obalu nebo uživatelské příručky, věnujeme pozornost tomu, zda výrobky obsahují potřebné prvky.

Doporučujeme nakupovat erotické pomůcky pouze z ověřených zdrojů, jako je například náš erotický butik N69. Při nákupu u nás máte 100% jistotu, že obdržíte originální výrobek se zárukou výrobce, dokumentací a originálním balením.

Erotické pomůcky nakupujte pouze ze spolehlivých zdrojů.

 

Na internetu bohužel existují obchody, které nabízejí erotické produkty, jejichž zdroje nejsou ověřené. Existují také stránky s výrobky, které jsou replikami nebo padělky. Takové obchody obvykle lákají zákazníky na výrobky za velmi nízké ceny, ale často dodávají nekompletní výrobek, bez platných dokladů nebo dokonce bez dokladu o koupi. Takové obchody neposkytují záruku výrobce ani polského distributora.

Při nákupu na N69.cz si můžete být jisti, že:

  • dodáme vám nové, originální výrobky,

  • poskytneme vám kompletní sadu potřebných dokumentů, jako je doklad o koupi, záruka v polštině nebo návod k použití,

  • v případě technických problémů vám pomůžeme. Pokud se vyskytne problém, můžete nám výrobek zaslat zpět a my vám pomůžeme závadu vyřešit bez ohledu na to, kdo je výrobcem zakoupeného výrobku.

 


Oficiální prodejce - autorizovaný prodejce značek Satisfyer, Svakom, Lelo, We-Vibe, Fifty Shades of Grey a dalších.

 

Jsme autorizovaným prodejcem erotických pomůcek značek Satisfyer, Svakom, Lelo, We-Vibe, Fifty Shades of Grey a dalších, které jsou k prodeji online prostřednictvím webových stránek obchodu www.n69.cz.

marki

Dvouletá záruka na erotické pomůcky

 

Prodáváme pouze erotické pomůcky a spodní prádlo nejvyšší kvality. Pokud však výrobek vykazuje problémy s výkonem, můžete si na něj stěžovat u výrobce prostřednictvím stránek N69.cz. Na podání reklamace máte až dva roky!

Jelikož jsme autorizovaným prodejcem erotických pomůcek světových značek, máme přístup k servisním střediskům výrobců, která problém opraví.

Přečtěte si více o podmínkách stížnosti

 


 

Tematy powiązane:

Doprava zdarma od 1200 Kč
Bezplatné vrácení až na 100 dní
Expresní doprava do 48 hodin!
O nás
Kontakt