Perifit je renomovaná značka specializující se na posilování svalů pánevního dna. Gejša koule Perifit jsou k dostání pouze v autorizovaných prodejnách. Podívejte se, co umí!

Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
 1. Běžná cena 4 206,00 Kč Speciální cena 3 364,99 Kč - 20% ušetříte 841,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 3 364,99 Kč

  Perifit Kegelův trenažér s interaktivními cvičebními hrami

  růžová
  Běžná cena 4 206,00 Kč Speciální cena 3 364,99 Kč - 20% ušetříte 841,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 3 364,99 Kč
  Perifit Kegelův trenažér s interaktivními cvičebními hrami Perifit Kegelův trenažér s interaktivními cvičebními hrami
 2. Běžná cena 3 579,00 Kč Speciální cena 3 220,99 Kč - 10% ušetříte 358,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 3 220,99 Kč

  Perifit Kegelův trenažér s interaktivními cvičebními hrami

  zelená
  Běžná cena 3 579,00 Kč Speciální cena 3 220,99 Kč - 10% ušetříte 358,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 3 220,99 Kč
  Perifit Kegelův trenažér s interaktivními cvičebními hrami Perifit Kegelův trenažér s interaktivními cvičebními hrami
 • 1

Perifit, co je to za značku?

Perifit je značka, která působí na trhu již několik let. Posláním společnosti Perifit, která pochází z Francie, je podporovat povědomí žen o svém těle. Perifit se zaměřuje výhradně na svaly pánevního dna a právě těmto svalům jsou věnovány produkty Perifit. Zakladatelé značky a všichni výzkumníci, kteří se podíleli na vytvoření chytrého zařízení pro trénink Kegelových svalů, věnovali mnoho let práce, aby v roce 2017 vydali gadget, který způsobil revoluci na trhu. Gejšové kuličky Perifit Kegel Exerciser se rychle staly skutečným hitem. 

Jak fungují gejša koule Perifit?

Gejša koule Perifit se připojují k aplikaci, která se stává osobním trenérem uživatele. Vaginální kuličky Perifit jsou vybaveny senzorickými snímači, které určují vytrvalost, sílu a kontraktilitu svalů pánevního dna a následně jim přizpůsobují specifický trénink. Cvičení Kegelových svalů s míčky Perifit zahrnuje hraní her, které najdete v aplikaci. Využívá práci Kegelových svalů, aby se zlepšoval a vyhrával více her. Gejša kuličky Perifit je třeba sevřít pomocí Kegelových svalů, když aplikace vydá takový příkaz prostřednictvím hry. Druhým krokem je uvolnění svalů. 

Proč si vybrat gejša koule Perifit?

Gejša koule Perifit jsou opravdu kvalitní. Za zmínku stojí, že je není třeba dobíjet ani vyměňovat baterie. Vestavěné baterie vydrží přibližně 10 let aktivního používání míčků. Kuličky Perifit jsou vyrobeny z lékařského silikonu, jsou zdravotně zcela nezávadné a snadno se čistí. Nejdůležitějším důvodem, proč si vybrat gejša koule Perifit, je však jejich účinnost. Trénink svalů pánevního dna s míčky Perifit je příjemný, uspokojivý a 100% účinný. S Perifitem neexistuje možnost nesprávného cvičení. S Perifitem nehrozí, že byste přišli o výsledky! Navíc není možné svaly přetrénovat nebo zhoršit. Výsledky cvičení Perifit Kegel se dostaví již po několika týdnech.