n69.cz 100 dní na vrácení

1. Zásilku zašlete zpět kteroukoliv kurýrní službou nebo poštou

a.Celou zásilku řádně zajistěte, aby nedošlo k poškození zboží. Špatně zajištěné zásilky nebudou brány v potaz.
b.K balíku přiložte vytištěný a vyplněný formulář a doklad o koupi.
c.Zásilku zašlete na adresu:

N69.cz 
Vratimovská 681/80
71900 Ostrava – Kunčice
N69.cz - Czech Logistics

d.Nezapomeňte do nadpisu přidat název prodejny N69.cz. Náklady na dopravu hradí kupující.

2. Získejte své peníze zpět nebo vyměňte zakoupené zboží

Peníze vám budou vráceny původní platební metodou. Objednávky zaplacené na dobírku budou vráceny na bankovní účet uvedený ve formuláři pro vrácení/výměnu. Pokud chcete změnit způsob platby, kontaktujte nás. Chceme, aby byl tento proces co nejpohodlnější. 
Kontaktujte nás v případě jakýchkoliv problémů nebo pochybností.


Důležité: vrácené výrobky nesmí nést žádné známky používání. V případě spodního prádla je nutné si oděv vyzkoušet na vlastní kůži a neodstřihávat štítky. Erotické pomůcky lze naproti tomu přijmout pouze bez porušených pečetí nebo roztržené fólie. Znečištěné výrobky s odstraněnými visačkami nebo porušenými pečetěmi nebudou přijaty. a roztržené pečetě nebudou výrobcem ověřeny, což si vynutí odmítnutí vrácení. Právo na odstoupení od smlouvy se nevztahuje na výrobky dodávané v zapečetěných obalech, které po otevření nelze ze zdravotních nebo hygienických důvodů vrátit a znovu vložit.

Naše erotické pomůcky jsou pevně zabaleny v originálních krabicích výrobce. Každá krabice je zajištěna nalepovací pečetí, buď výrobce, nebo naší, kterou nelze odstranit bez zanechání stop, nebo je opatřena fólií. Pokud je pečeť porušena, zboží nelze vrátit. Naši zákazníci tak mají jistotu, že obal nikdo předtím neotevřel a že objednané zboží je plně hygienicky nezávadné. Odstranění pečeti nebo fólie brání úspěšnému vrácení zboží.Související:

Formy a náklady na doručení
Pohodlné vrácení do 100 dní
Servis a reklamace
Stáhněte si formulář pro odstoupení od smlouvy