Masážní přístroj Europe Magic Wand je známý jako jedna z nejlepších erotických hraček pro ženy. Rozmanité vibrace, krásný design a spolehlivý výkon. Necháte se zlákat?

Europe Magic Wand

 1. Běžná cena 4 168,00 Kč Speciální cena 3 181,99 Kč - 24% ušetříte 986,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 3 181,99 Kč

  Europe Magic Wand Massager

  bílá
  SKLADEM BESTSELLER
  Běžná cena 4 168,00 Kč Speciální cena 3 181,99 Kč - 24% ušetříte 986,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 3 181,99 Kč
  Europe Magic Wand Massager Europe Magic Wand Massager
 • 1

Europe Magic Wand: nejvýkonnější masážní přístroj pro ženy

Kouzelná hůlka Europe Magic Wand je nejen nejvýkonnějším masážním přístrojem pro ženy a páry. Je to prostě jedna z nejlepších vibračních erotických pomůcek na světě. Hůlka Europe Magic Wand má 6 stupňů intenzity a vibruje jak v nízkých, příjemných, ale jemných režimech, které jsou vhodné zejména pro citlivé intimní oblasti, tak v turbo výkonných režimech, které potěší při masáži těla. Silné vibrační režimy hůlky Europe Magic Wand ocení také milovníci intenzivní stimulace klitorisu.

Masážní přístroj Europe Magic Wand

Europe Magic Wand je masážní přístroj napájený ze sítě. To znamená, že funguje při přímém připojení k elektrické síti. Díky tomu je kouzelná hůlka Europe Magic Wand kdykoli připravena k použití. Nemusí se nabíjet ani napájet bateriemi, což výrazně zvyšuje pohodlí. 

Příslušenství pro kouzelnou hůlku Europe Magic Wand, co dávají?

Nejprodávanější masážní přístroj Europe Magic Wand má speciální příslušenství, které zvyšuje váš požitek a také přidává nové možnosti. Nejzajímavější jsou modré hroty pro hůlku Europe Magic Wand, které nabízejí další pocity. Větší z nich, určený pro bod G, promění masážní hůlku ve výkonný vibrátor pro bod G. Menší špička naopak poskytuje příjemnou masáž klitorisu a těla prostřednictvím povrchu s výstupky.