Gatta je polská značka oblečení. V nabídce tohoto výrobce najdete velmi kvalitní výrobky, včetně punčoch a punčochových kalhot mnoha střihů. Hodí se pro každodenní nošení i zvláštní příležitosti. Gatta vás nezklame!

Gatta

 

 1. Běžná cena 363,00 Kč Speciální cena 288,99 Kč - 20% ušetříte 74,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 288,99 Kč

  Gatta Dotsy pantyhose with polka dots

  černá
  SKLADEM
  Běžná cena 363,00 Kč Speciální cena 288,99 Kč - 20% ušetříte 74,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 288,99 Kč
  Gatta Dotsy pantyhose with polka dots Gatta Dotsy pantyhose with polka dots
 • 1

Gatta, co je to za značku? Přehled nabídek

O polských značkách píšeme vždy s hrdostí. Mnozí polští výrobci jsou na trhu již mnoho let a za tu dobu si vybudovali pevné postavení doma i v zahraničí. Gatta není výjimkou. Oblečení této značky, zejména punčochy a punčocháče, pravděpodobně dobře znáte. Nabídka značky Gatta vyniká vysokou kvalitou, stylem a elegancí. Každá žena má ve svém šatníku alespoň jeden kousek značky Gatta. 

Stojí za to vědět, že Gatta je také elegantní body, šaty a domácí oblečení, tedy v poslední době módní, pohodlné tepláky.

Punčochy a punčocháče Gatta

Nejoblíbenějšími zůstávají punčochy a punčocháče Gatta, které jsou k dispozici v desítkách vzorů a střihů. V nabídce naleznete jak klasické, černé nebo tělové punčocháče a punčochy, tak i vzorované, originálnější návrhy, které dodají šmrnc každé stylizaci. 

Punčochy Gatta jsou k dispozici ve 3 nebo 2 velikostech: S,M,L nebo S/M a L/XL. Jsou to klasické 2,3,4 nebo 2/3 a 3/4. Pružné materiály, pevné šití a dostupnost různých velikostí znamenají, že by nikdo neměl mít problém najít pro sebe ideální punčocháče nebo punčochy. 

Čím se vyznačují punčocháče značky Gatta?

Ne nadarmo si společnost Gatta vydobyla vysoké postavení mezi firmami v Polsku i v zahraničí. Výrobky této značky se vyznačují velkou kvalitou a propracovaností, díky níž elastický materiál esteticky přilne k tělu a dokonale leží. Moderní šicí techniky zajišťují, že punčocháče a punčochy značky Gatta jsou vysoce odolné. Díky přítomnosti punčochových kalhot bez viditelných švů v nabídce jsou dokonalým návrhem pod jakékoli oblečení. Punčochy nevyčnívají a nedeformují siluetu, naopak dokonale zdůrazňují nohy a modelují postavu.