Jedná se o jedinečného výrobce erotických pomůcek. Klasické i v podobě elegantních šperků. Díky tomu se nemusíte se svou oblíbenou hračkou rozloučit ani na chvíli. Design výrobků Crave je překvapivě jednoduchý a minimalistický, což je činí tak jedinečnými mezi šperky i vibrátory. crave

 

Filtruj wyniki
Dostupnost
Filtruj wyniki
 1. Běžná cena 2 482,00 Kč Speciální cena 2 107,99 Kč - 15% ušetříte 374,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 107,99 Kč

  Crave Vesper vibrátor Necklace Silver

  stříbro
  SKLADEM BESTSELLER
  Běžná cena 2 482,00 Kč Speciální cena 2 107,99 Kč - 15% ušetříte 374,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 107,99 Kč
  Crave Vesper vibrátor Necklace Silver Crave Vesper vibrátor Necklace Silver
 2. Běžná cena 2 841,00 Kč Speciální cena 2 412,99 Kč - 15% ušetříte 428,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 412,99 Kč

  Crave Vesper vibrátor Necklace Rose Gold

  růžové zlato
  Běžná cena 2 841,00 Kč Speciální cena 2 412,99 Kč - 15% ušetříte 428,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 412,99 Kč
  Crave Vesper vibrátor Necklace Rose Gold Crave Vesper vibrátor Necklace Rose Gold
 • 1

Crave - šperky se skrytou funkcí

Pokud hledáte skutečně funkční šperky, které nejen fantasticky vypadají a přitahují pozornost, ale navíc mohou poskytnout sexuální pocity - ano, šperky, které umožňují sexuální pocity, určitě si prohlédněte výrobky, které nabízí značka Crave. Jedná se o pozoruhodnou inovaci, která vám umožní zažít chvíle potěšení, kdykoli budete potřebovat. Minimalistické náhrdelníky, které krásně doplní prakticky jakýkoli styl, vás překvapí svými tichými, ale silnými vibracemi. Toto malé tajemství zná pouze jeho majitel. Intenzivní klitorální vibrátory jsou skvělým způsobem, jak si dát rande se zajímavým scénářem nebo si hrát o samotě, když si potřebujete odpočinout. 

Jak vznikla značka Crave?

Průmyslová designérka Ti Chang založila v roce 2008 značku Incoqnito, která se specializuje na výrobu intimních doplňků, jež jsou zároveň moderními šperky, a vytváří tak novou kategorii erotických šperků. V té době byl podnikatel Michael Topolovac v počáteční fázi budování značky Crave a chtěl uvést na trh moderní a inovativní výrobky, které by vynikaly. Michael a Ti se setkali na konferenci v roce 2010 a rozhodli se spojit své síly a vytvořit značku, kterou známe dnes. Dnes se značka kromě popularity a mnoha ocenění může pochlubit i vlastním založením. 

Luxusní vibrátory značky Crave 

Minimalistické masážní pomůcky nabízené tímto výrobcem lze používat kroužením kolem klitorisu, pro přímou stimulaci nebo stacionárním umístěním mezi stydké pysky. Je také ideální pro stimulaci bradavek a perinea. Vesper Crave je vyroben z kovu, který vám umožní zažít nové teplotní pocity. Při nošení na krku si můžete být jisti, že náhrdelník bude teplý a nebude vám na začátku hry působit nepříjemné pocity. Když ji však zchladíte studenou vodou, bude skvělou alternativou ke klasické kostce ledu používané pro erotické hrátky. 

Touha po svorkách na bradavky 

Hlavním posláním společnosti jsou doplňky v minimalistickém stylu, které vám umožní nové zážitky a zpestří váš sexuální život. To lze snadno vidět i na dalších výrobcích tohoto výrobce, jako jsou svorky na bradavky, které se dokonale přizpůsobí každé velikosti poprsí. Jsou hypoalergenní, vyrobené z ekologické a pro tělo bezpečné kůže a nerezové oceli bez obsahu niklu. Nastavitelná poutka ovlivňují otok a citlivost bradavek.

Všechny výrobky značky Crave jsou navrhovány a vyvíjeny v pokročilém vývojovém a výzkumném centru a továrně v San Franciscu týmem vedeným ženami. Každá fáze výroby je pečlivě kontrolována, aby byla zajištěna nejvyšší kvalita výrobků. Výrobce sází pouze na ty nejkvalitnější materiály, které jsou pro tělo zcela bezpečné, a používá udržitelné zdroje energie, takže výrobky značky Crave jsou zárukou dlouhotrvajícího potěšení.