Aneros jsou erotické výrobky určené mužům: bezkontaktní masážní přístroje na prostatu vyrobené s důrazem na detail. Díky možnosti používat masážní strojky na prostatu bez použití rukou jsou ideální nejen pro samostatné použití, ale i pro použití při pohlavním styku.

marka-aneros

 

 1. Běžná cena 89,00 Kč Speciální cena 79,99 Kč - 10% ušetříte 9,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 79,99 Kč

  SEXY BATTERY ALKALINE 1PC BLISTER N

  1 kus
  SKLADEM
  Běžná cena 89,00 Kč Speciální cena 79,99 Kč - 10% ušetříte 9,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 79,99 Kč
  SEXY BATTERY ALKALINE 1PC BLISTER N SEXY BATTERY ALKALINE 1PC BLISTER N
 • 1

Masážní přístroje na prostatu Aneros pro stimulaci prostaty

Aneros je značka vlastněná sdružením High Island Health, které využívá přírodní medicínu k léčbě prostatických onemocnění. Společnost čerpá inspiraci z víry starých Číňanů, kteří věřili, že stimulace prostaty je nejen příjemná, ale také velmi zdravá pro celé tělo, zlepšuje pohodlí a zvyšuje potěšení při pohlavním styku.
Značka Aneros si je dobře vědoma, jak velký vliv má kvalita stimulace na dokonalé přizpůsobení hračky anatomickému tvaru těla. Masážní přístroje na prostatu Aneros jsou k dispozici v různých velikostech a tvarech. Tato rozmanitost zaručuje, že si každý zájemce najde ten správný stimulátor prostaty pro každou úroveň zkušeností.

Anální kolík Aneros

Anální stimulace může přinést mnoho potěšení, zejména mužům. To je způsobeno umístěním prostaty neboli mužského bodu G. Jeho stimulace může vyvolat stejně silné orgasmy jako stimulace ženského bodu G. V této situaci může pomoci anální kolík Aneros, který funguje jako profesionální masážní přístroj na prostatu. Anální kolíky této americké značky jsou navrženy tak, aby usnadnily aplikaci a odstranění sexuální pomůcky a především poskytly mužům co největší potěšení z análního laskání. Masážní přístroje na prostatu Aneros jsou vybaveny speciálními hroty, které masírují perineum a umocňují tak pocity z anální stimulace.

Aneros v sex shopu Varšava

Náš zásilkový sexshop nabízí vysoce kvalitní erotické pomůcky a odborné poradenství při výběru správného produktu. Masážní přístroje na prostatu Aneros, které jsou u nás k dostání, jsou vysoce kvalitní pomůcky pro muže. Přemýšlíte o koupi análního plivátka? Navštivte sexshop N69 Warsaw a my vám pomůžeme udělat správné rozhodnutí!