Francouzská značka Maison Close rozhodně představuje nejluxusnější a nejelegantnější erotické prádlo na trhu. Výjimečné soupravy spodního prádla pro ženy v krásném balení!

maison close

 1. Běžná cena 2 657,00 Kč Speciální cena 2 125,99 Kč - 20% ušetříte 531,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 125,99 Kč

  Maison Close Bande A Part open bust bodysuit

  černá
  SKLADEM
  Běžná cena 2 657,00 Kč Speciální cena 2 125,99 Kč - 20% ušetříte 531,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 2 125,99 Kč
  Maison Close Bande A Part open bust bodysuit Maison Close Bande A Part open bust bodysuit
 • 1

Luxusní dámské spodní prádlo Maison Close

Značka Maison Close je výrobcem luxusního erotického prádla. Dámské spodní prádlo pocházející z Francie kombinuje nejkvalitnější materiály s dokonalým zpracováním. Celek je uzavřen v elegantní pevné krabičce, která je nádherným vyvrcholením dokonalosti a exkluzivity, jimiž je značka Maison Close proslulá. Nejvýznamnější soupravy spodního prádla francouzského výrobce nikdy neztrácejí svou jemnost, třídu a šarm.

Erotické prádlo jako dárek od Maison Close

Erotické prádlo je již léta považováno za jeden z nejžhavějších dárků pro ženy. Pokud chcete přenést praktiky z filmů přímo do své ložnice, určitě si vyberte spodní prádlo Maison Close. Značka se odlišuje od ostatních svým skutečně luxusním zpracováním, které buduje neuvěřitelnou atmosféru již při prezentaci elegantní krabičky. A to je teprve začátek!

Dámské spodní prádlo Maison Close pro elegantní ženy

Dámské spodní prádlo Maison Close je určeno všem ženám, které oceňují opravdu vysokou kvalitu a eleganci. Jedná se o soupravy spodního prádla, které zůstanou v ženském šatníku po několik sezón. Každý detail a šev prozrazuje preciznost a pečlivost. Maison Close je ideální řada pro náročné ženy, které věnují velkou pozornost svému oblečení, včetně spodního prádla.