Viamax je značka sexuální kosmetiky, díky které máme možnost zvýšit pocity a zlepšit kvalitu sexu. Značka nabízí produkty, jako jsou stimulační gely, afrodiziaka, erotické oleje a krémy na zlepšení erekce.Viamax

 1. Běžná cena 396,00 Kč Speciální cena 315,99 Kč - 20% ušetříte 80,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 315,99 Kč

  Viamax Tight Gel 15 ml

  15 ml
  Běžná cena 396,00 Kč Speciální cena 315,99 Kč - 20% ušetříte 80,01 Kč
  Nejnižší cena od 30 dnů před zlevněním: 315,99 Kč
  Viamax Tight Gel 15 ml Viamax Tight Gel 15 ml
 • 1

Kapsle Viamax Volumizer pro zvýšení produkce spermií

Kvalita spermií je důležitým faktorem při snaze o dítě. Kvalitní sperma navíc vypadá působivě a zvyšuje mužovo sebevědomí. Viamax Volumizer: kapsle na podporu tvorby spermií jsou doplňkem stravy, který může při pravidelném užívání výrazně zlepšit kvalitu spermií. Účinek je viditelný již po 2 týdnech! Jedná se o bezpečnou směs bylin, minerálů a vitaminů, které mají pozitivní vliv na mužské tělo. Toho si všimnete při milování se svým milým!

Fungují sexuální stimulační gely?

Ano, sexuální stimulační gely fungují. To je způsobeno zvýšeným průtokem krve v pohlavních orgánech, a to jak u žen, tak u mužů. Silně prokrvené erotogenní zóny jsou ještě citlivější na podněty, a proto je stimulace tak příjemná a orgasmy intenzivnější. Sexuální gely fungují různými způsoby, chladivě nebo hřejivě. Všechny by měly být bezpečné pro pokožku a mít co nejpřirozenější složení. Sexuální pomůcky tohoto typu nabízí také značka Viamax a jedná se o gely a krémy vynikající kvality.